Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA
+48 888 381 047 (BIURO), +48 888 586 246 (CPD)
kontakt@szansa.glogow.pl

Wspieraj nas

Możesz nas wspierać na wiele różnych sposobów

Dzięki Państwa zaufaniu w ubiegłych latach udało nam się pozyskać znaczne fundusze wspierające naszą działalność. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam 1% swojego podatku i darowizny. Zebrane środki przeznaczyliśmy na pomoc naszym podopiecznym.

Przekaż nam 1% swojego podatku

Wystarczy, że składanym zeznaniu podatkowym za rok ubiegły w rubryce Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) wpiszesz nasz KRS 000 00 48 342. Resztą zajmie się urząd skarbowy. Możesz też sporządzić swoje zeznanie podatkowe online, klikając w link poniżej.

Rozlicz swój podatek online

Wspieraj nas podczas zakupów

Robisz zakupy online? Teraz możesz nas wspierać podczas zakupów poprzez system FaniMani. Nie płacisz nic więcej – po prostu częśc zapłaconej przez Ciebie kwoty (ok. 2%) trafia na nasze konto. Najlepiej zainstalować przypominajkę w twojej przeglądarce, która podpowie ci, gdy sklep akceptuje płatności FaniPay.

Dowiedz się jak to działa

Przekaż darowiznę online

na naszej stronie znajdziesz moduł do płatności online. Możesz przekazać wybraną przez siebie kwotę na naszą działalność poprzez system płatności online. Pieniądze od razu trafią na nasze konto. Bezpieczny systemy płatności obsługuje Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media poprzez FaniPay.

Przekaż darowiznę teraz