Wspieraj nas

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA pozyskuje środki na działalność z różnych źródeł, także od osób prywatnych. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i wszystkie pozyskane fundusze przekazujemy na naszą działalność statutową – pomoc i wsparcie dla dzieci i młodzieży oraz ich rodzin.  Dowiedz się, jak można nas wesprzeć. 
Dowiedz się, czym się zajmujemy – TUTAJ

Ustaw stałe zlecenie

Twoja regularna darowizna jest dla nas bardzo ważna. Otrzymując stałe wsparcie, możemy zaplanować więcej działań, bo wiemy, że będziemy mieć środki finansowe na ich realizację.

Wpłać dowolną kwotę online

Na naszej stronie znajdziecie specjalny moduł do płatności online. Obsługiwany jest on poprzez płatności PayU. Wybierz dowolną kwotę i wesprzyj naszą działalność. 

Wspieraj nas podczas zakupów

Podczas zakupów internetowych, część zapłaconej przez ciebie kwoty może trafić do nas (nie płacisz więcej). Zainstaluj przypominajkę, wybierz nasze Stowarzyszenie i już!

Przekaż nam 1% swojego podatku 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możesz zatem przekazać nam 1% swojego podatku. W rocznym zeznaniu podatkowym znajdziesz dwa pola: Nr KRS organizacji oraz przekazywaną kwotę. Nasz nr KRS to 0000048342. Kwota przekazanego podatku nie może być wyższa niż 1% należnego podatku. 
Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zadzwoń do nas. 

Pamietaj, że środki przekazane na organizację pożytku publicznego (na działalność statutową) podlegają odliczeniu od dochodu. Możesz zatem odliczyć je sobie w rocznym zeznaniu podatkowym i zmniejszyć płacony przez ciebie podatek.

Skip to content