Konferencja – ruszają zapisy

8 grudnia 2021 Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA organizuje konferencję „Systemowa pomoc dziecku krzywdzonemu: potrzeby i perspektywy”.

Celem konferencji jest zwiększenie świadomości dotyczącej mechanizmów pomocy dzieciom krzywdzonym i możliwości wypracowania / wdrożenia lokalnych systemów  na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec dzieci.

Konferencja odbędzie się w Głogowie, w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa, Rynek 8.

W czasie konferencji przewidziano wykłady ekspertów oraz panel dyskusyjny. Po zakończeniu konferencji zapraszamy na Dzień Otwarty w Stowarzyszeniu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA, ul. Perseusza 13.

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby reprezentujące instytucje i organizacje pracujące z dziećmi i młodzieżą. Zapisy na konferencję przyjmujemy do 26 listopada 2021. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakończyliśmy rejestrację na to wydarzenie


Podczas konferencji prezentowana będzie wystawa:

Xeniya Brik – pochodząca z Kazachstanu fotografka, absolwentka Trójmiejskiej Szkoły Fotografii w Gdyni przedstawia na wystawie cykl unikatowej techniki asamblaży pt. „Rodzina”. Są to stworzone portrety bliskich z połączeniem starych czarno-białych zdjęć z domowego archiwum, jak i osobistych detali z codziennego życia tych osób.

Skip to content