Perseusza 13, 67-200 Głogów
( 48) 888 586 246, ( 48) 888 381 047
kontakt@szansa.glogow.pl

Grupy wsparcia dla kadry nauczycielskiej i dla młodych ludzi

Przywracamy dzieciństwo

Grupy wsparcia / Grupy rozwojowe / Pomoc psychologiczna

W ramach projektu „Czy z młodymi wszystko w porządku?” organizujemy spotkania grupowe osobno dla dwóch grup – dla kadry nauczycielskiej oraz dla młodych ludzi.


Dostępna jest także pomoc psychologiczna dla młodych ludzi. Wystraczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Grupy dla młodych ludzi

Spotkania dla młodzieży mają na celu wparcie młodych ludzi w radzeniu sobie z problemami, których doświadczają. To swobodne spotkania, podczas których możecie otwarcie pogadać sobie o swoich problemach i wszystkim tym, co was trapi i co chcecie rozwiązać: problemy z rówieśnikami, problemy z rodzicami. Zapraszamy szczególnie młodych ludzi, którzy nie radzą sobie ze sobą i doświadczają dyskryminacji, w szczególności młodych ludzi LGBT+. Spotykamy się w każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 16:30.

Grupy dla kadry nauczycielskiej

Podczas tych spotkań będziecie mogli nie tylko podzielić się swoimi problemami i wyzwaniami w pracy w szkole oraz uzyskać wsparcie od swoich kolegów / koleżanek, ale także nauczyć się jak radzić sobie z własnymi emocjami oraz jak zadbać o siebie. Zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 17:00 do Szansy.

Działania Stowarzyszenia są dostępne dla wszystkich osób bez względu na jakąkolwiek cechę i pochodzenie. Przestrzegamy zasady niedyskryminacji i włączania osób z grup marginalizowanych.

Skip to content