Perseusza 13, 67-200 Głogów
( 48) 888 586 246, ( 48) 888 381 047
kontakt@szansa.glogow.pl

Dziecko w kryzysie – możliwości pomocy interdyscyplinarnej (konferencja)

Przywracamy dzieciństwo

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję „Dziecko w kryzysie – możliwości pomocy interdyscyplinarnej”, która odbędzie się 6 listopada 2023 w Głogowie.

Organizatorem jest Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA – organizacja pozarządowa, która od 24 lat zajmuje się tworzeniem lokalnych rozwiązań sprzyjających ochronie dzieci przed przemocą i przeciwdziałaniem krzywdzeniu dzieci.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli oświaty, pomocy społecznej, przedstawicieli służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych.

Wykładowcy to znakomici eksperci – praktycy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu pomocy dziecku w sytuacji kryzysowej.

Podczas konferencji przewiduje się część wykładową i warsztatową.

ZAKOŃCZYLIŚMY ZAPISY NA KONFERENCJĘ

Jeśli nie jesteście Państwo w stanie wypełnić poniższego formularza, prosimy o informację na adres e-mail kontakt@szansa.glogow.pl lub kontakt telefoniczny 888 381 047.

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

Skip to content